Sancaktepe Bahçe ve Şantiye Etrafı Çevirme

15.02.2019
78
Sancaktepe Bahçe ve Şantiye Etrafı Çevirme

 

Sancaktepe Bahçe ve Şantiye Etrafı Çevirme

Bahçe çiti bahçenin en önemli unsurlarından biridir. Sınırlarını belirlemesinin yanında, bahçeye şıklık ve hava katar. İlerleyen zamanla birlikte bahçe çiti çeşitlerinde de artış olmuştur. Farklı malzeme, model ve ebatlarda bahçe çitleri imal edilmeye başlanmıştır.

Bahçenin alanına ve konumuna göre kullanılacak olan bahçe çiti malzemesi de değişiklik göstermektedir. İlk başlarda genelde ahşaptan olan bahçe çitlerinin zamanla çeşitleri çoğalmıştır.  Bunlara bağlı olarak bahçe çitlerinin; ahşap, plastik, tel, metal malzemeden olmak üzere çeşitleri vardır.

Bahçe çitilerinin ana işlevi olan güvenliği arttırmak için, ahşap ve metal çitlerin arasına dikenli teller de yerleştirilir. Tırmanma durumunu engellemek için genellikle örgü teller kullanırken, metal çitlerde elektrikli teller de kullanılır.

Bahçe çiti seçimi de önemlidir. Kişilerin zevkine ve kullanımına göre değişiklik göstermektedir. Bahçe çiti yaptırmaya karar vermeye verdikten sonra uzman bir firmayla görüşerek ii bilen kişiler tarafından bu işin yapılması uygun olacaktır. Uzman firma tarafından yapılacak keşif çalışmalarından sonra, bahçenin konumuna uygun olacak ve sizin de zevkinizi yansıtacak bahçe çitine karar verilecektir.

Bahçe çitinin güvenlik yeterli olabilmesi için 1 metreden kısa olmaması gerekir. Bu yüksekliğe sahip olan ucu sivri şekildeki bir çit sisteminin üzerinden bir insanın kolayca geçebilmesi pek mümkün olmaz ve en azından yavaşlatıcı bir etki yapar. Bu da güvenlik açısından basit çit sistemlerinden istenen etkiyi verebilir. Eğer güvenlik konusunda daha büyük kaygılarınız var ise daha yüksek çitleri veya bahçe duvarlarını tercih edebilirsiniz.

Sancaktepe şantiye etrafı osb kapama
Sancaktepe trapez sac uygulama
Sancaktepe bahçe teli çeşitleri ve fiyatları
Sancaktepe bahçe etrafı çevirme fiyatları
Sancaktepe bahçe çiti yapımı
Sancaktepe arazi etrafı çevirme
Sancaktepe çimli çit fiyatları
Sancaktepe arazi etrafı tel çit
Sancaktepe inşaat etrafı çevirme sacı
Sancaktepe şantiye çevresinin kapatılması
Sancaktepe inşaat alanı çevirme sacı fiyatları
Sancaktepe boru direkli tel çit
Sancaktepe beton direkli tel örgü
Sancaktepe panel tel çit
Sancaktepe tarla çiti fiyatları