Panel Çit Sistemleri istanbul

20.02.2017
54
Panel Çit Sistemleri istanbul

Panel Çit Sistemleri
Panel çit sistemleri sektöründe, malzemenin üretiminden uygulamaya kadar hizmet veren , Single Panel Çit, Yüksek Güvenlik Çiti, Double Panel Çit, Demzor Single Panel Çit, Demfor Panel Çit ve Deko Demfor Panel Çit modelleri ile 6 ayrı ürün çeşidi sunmaktadır.

Ürün çeşitliliğinin sebebi kullanım alanları ve istenilen malzemeye göre değişkenlik göstermektedir.

Panel Çit Nedir?
Panel çit sınır belirleyici özelliğinin yanı sıra çevre güvenliğini de sağlayan ve aynı zamanda her mekana dekoratif ve estetik görsellik kazandıran bir tel örgü sistemidir.

Panel Çit Özellikleri
Tel örgülü yapısından dolayı simetrik, şık ve dekoratif bir görünüme sahip olan panel çitlerin tel kaplamaları, galvaniz üzerine statik boya uygulanarak yapılmaktadır. İkinci aşama dikim aşamasıdır. Panel çitlerin dikim aşamasında kullanılmakta olan kaplama yine statik boya kullanılarak yapılmaktadır fakat bu kez statik boya, elektro galvaniz üzerine uygulanmaktadır.

Panel çitlerin genel özellikleri ise şu şekildedir:
Yüksekliği 50 cm ile 250 cm arasında değişiklik göstermektedir.
Çift tel’den üretilmektedir.
Montaj esnasında plastik klipsler kullanılmaktadır.
Panel çitlerin montaj işlemi esnasında kullanılacak olan plastik klipslerin sayısı, montajı yapılacak olan çitlerin yüksekliğine göre belirlenmektedir. Yüksek olmayan çit için daha az plastik klips kullanılırken, fazla yükseklikte olan çitler için daha fazla sayıda klips kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse, 100cm yüksekliğindeki bir panel çite 2 adet plastik klips kullanılırken, yüksekliği 120cm ile 150cm arasında olan panel çitlerde 3 adet, yüksekliği 200cm olan bir panel çit için ise 4 adet plastik klips kullanılmaktadır.
Renk seçenekleri tamamen tüketicinin tercihinde olup, her türlü renkte üretim gerçekleştirilebilmektedir.

Panel Çit Fiyatları

Panel çit fiyatları kullanılacak olan malzemeye ve ebatlara göre değişkenlik gösterebilir, güncel ve net fiyat almak için lütfen talep formunu doldurunuz, profesyonel ekibimiz en hızlı şekilde sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Çelik dübel, profil kepçesi ve profil kapağı gibi çiti destekleyici aksesuarlar adet üzerinden satışa sunulmaktadır.