Bahçelievler Dekoraçimli çit

27.04.2017
48
Bahçelievler Dekoraçimli çit

Dekoraçimli çit ve panel çit sistemleri sektörünün lider firmalarından birisi olan Örgüsan Çit korumak istediğiniz alanlarınızı güvenli hala getirmeyi uzun yıllardır sürdürmektedir. Geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermekte olan firmamızın ürünlerinden bir kaçı olan Panel çit, dekoraçimli çit gibi ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Sadece çit işleri değil, spor saha yapımı alanında da hizmet vermekteyiz, halı sahalar, basketbol sahaları, tenis kortları, kapalı spor salonları ve bir çok spor amaçlı kullanılacak alanları anahtar teslimi olarak inşa etmekteyiz. Profesyonel ekip kaliteli malzemeler ve uygun fiyat politikamızla uzun yıllardır sektörde hizmet vermekteyiz.firmamız tel çit ve çevre güvenliği alanında istanbul ve çevre illere hizmet vermektedir. fidanlıklar konut, spor tesisleri, park ve bahçeler v.b alanlarda en son teklonoji ekipmanı, uzman kadrosu uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir

En uygun Dekoraçimli çit

Fabrikadan halka kaliteli ve ekonomik dekoraçimli çit sistemleri, Yüksek güvenlik çitleri (securifor), Double Panel çit ve Dekoratif paneller gibi Panel çit ailesi ürünlerinin yanında düzlemsel, helezon ve düz hat olmak üzere ürettiği Jiletli tel sistemleri, Ferforje, Tel çit ve Tel örgü sistemleri, Kasalı Çitler, Şantiye çözümleri kapsamında ürettiği Trapez sac uygulaması, Portatif çit sistemleri ve OSB uygulamaları ile Oyun grupları ve Yaprak-Bitki çitler üreten Spor sahaları için ürettiği spor (halı) saha tellerine ek olarak spor ekipmanları ve deoraçimli çit sistemleri ile de müşterilerine eşsiz ürünler sunuyor.

Panel Çit dekoraçimli çit ve Spor Saha Yapımı Hizmetleri Panel çit, dekoraçimli çit ve Spor saha yapımı sistemleri sektöründe faaliyetini sürdürmekte olan kuruluşumuz çevre güvenliğiniz için en profesyonel ve doğru çözümleri üretip, uygulamayı kendisine değişmez kural olarak prensip edinmiş olup, tamamladığı projelerle ve profesyonellik anlayışıyla çit ve spor saha yapımı sektöründe önemli bir yere sahip olmuştur. Anahtar teslimi projelerimiz olarak; halı saha yapımı, basketbol sahası yapımı, voleybol sahası yapımı, kapalı halı saha yapımı, hentbol saha yapımı, tenis kortu yapımı, kapalı spor saha yapımı, ve bir çok spor sahaları yapımı ve kurulumda sizlere kaliteli ve uygun maliyetlere hizmet sunuyoruz. Örgüsantel dekoraçimli çit sistemleri olarak, amacımız müşterilerimize profesyonel çözümler üretip, kaliteyi uygun fiyatlarla imal edebilmektir.